波苏库杰米克托里奇·帕斯杰·杰斯特·维亚特·佐诺瓦·奥尼奇·罗兹维·扎南能源公司在帕齐亚技术中心

返回可用作业

最新申请日期:15-07-2021·地点:Łódź

伊尼耶雷姆·瓦斯帕西亚·特尼茨内戈的Czy chciałbyśzostaćw obszarze instalacji grzewczych(庞贝ciepła),klimatyzacji rekuperacjiw międzynarodowej firmie Solar公司?Jeśli masz takie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,tylko niewielki krok dzieli Cięod możliwośCi rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z rozwijanym przez nasząspókęDziałem Wsparcia Technicznego。

Twoje zadania公司

  • Jako Inżynier Wsparcia Technicznego firmy Solar,staniesz sięczęściązespołu Solar odpowiedzialnego za wdrażanie nowoczesnych rozwiązan i realizacjęprojektów technicznych。
  • Będziez miałmożliwośćwspótworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej。
  • Będziesz identityfikowałi rekomendowałdobór optymalnych rozwiązan oraz wpływałna dalszy rozwój of erty z zakresu pomp ciepła i innych systemów grzewczych zasilanych elektrycznie。

Twoje Kwalifikache公司

  • Oczekujemy,będziez zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologicami wykorzystywanymi w technologie grzewczej i klimatyzacji。
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie systemów rekuperacji i wentylacji.这是一个很好的系统。
  • Posiadasz wyższe wykształcenie Technizne公司
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z rozwiązaniami z zakresu instalacji i doboru pomp ciepła w układzie powietrze woda oraz powietrze powietrze(układy grzewcze i klimatyzacji)
  • Znasz Oprograwanie wspierające dobór i projektowanie instalacji jak powyżej公司
  • Komunikatywnie posługujesz sięjęzykiem angielskim,zarówno mówionym jak i pisanym。
  • Potrafisz w sposób efektywny wspópracowaćz ludźmi z rónych kultur i obszarów biznesowych.波特拉菲什市。

扎特鲁德尼娅

Twoim miejscem Zatrudnia będzieŁdź。

埃鲁杰米公司

  • 有兴趣的人可以通过实践和动态分析来确定公司的文化组织
  • Możliwośćrozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowymśrodowisku。
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakietświadczen dodatkowych公司
  • narzędzia pracy教授
  • Opieka medyczna医疗保险
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport公司
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach太阳能商业学院
  • Zindywidalizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie sięze strategiąi procesami firmy Solar公司
  • 你能不能给我一点能量
  • dzynarodoweśrodowisko pracy,które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Inżyniera Wsparcia Technicznego的动态环境。

Prześlij nam swojąaplikację

Jeśli możesz zidentyfikowaćsiğz nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteśzainspirowany nasząofertą,prześlij nam w terminie do 8 lipca br。Twoje zgłoszenie rekrutacyjne,klikając na“Aplikuj teraz”。

应用

返回可用作业

Solar是一家强大的欧洲电力、管道、工业和气候/能源采购和服务公司。Solar代表效率,提供数字解决方案,使我们的客户成为赢家。我们认为,我们应该推动绿色转型,我们提供行业最佳解决方案,确保资源的可持续利用。因此,在Solar,你有3000名同事支持你,他们雄心勃勃,看到了你的潜力。如果您愿意提升我们和客户的业务,那么我们愿意与您站在一起。

其他可用工作

财务文件审核人

应用最新版本
09-08-2021
位置
Solar Polska Sp.z o.o,波兰Łódź

人力资源顾问

应用最新版本
07-08-2021
位置